Typy tenisowe na 7 listopada. Turnieje w Milanie, Bratislava i Montevideo.

Na dzisiaj do zaproponowania mam cztery spotkania w ramach trzech różnych turniejów. W pierwszych zawodach rozgrywanych w Milanie Kecmanovic zagra z Davidovich, Sinner podejmie Humbert oraz Ymer kontra Tiafoe . Natomiast w Montevideo Munar zmierzy się z Kovalik.

Kecmanovic – Davidovich

Kecmanovic – tenisista pochodzący z Serbii. Miomir ma zaledwie 20 lat i cała kariera dopiero się dla niego zaczyna. W rankingu ATP zajmuje 60 miejsce. W tym roku bilans jego spotkań to 39 wygranych i 32 porażki. W Next Gen Finals Kecmanovic został przydzielony do grupy A, gdzie oprócz niego grają De Minaur i Ruud. Po dwóch rozegranych spotkaniach zajmuje drugie miejsce z jednym zwycięstwem. Dzisiaj w walce o awans gra z najsłabszym tenisistą w tej grupie i musi to wygrać.

Jego przeciwnikiem jak napisałem wyżej będzie Davidovich – zawodnik pochodzący z Hiszpanii mający dopiero 20 lat. Jego bilans w tym roku wynosi 50-28. Młody i wielki talent Hiszpańskiego tenisa – zwycięzca juniorskiego Wimbledonu 2017. Aktualnie w rankingu ATP zajmuje 87 miejsce. W tym turnieju zawodnik zajmuje ostatnie miejsce z dwiema porażkami. Sprawy może i potoczyłyby się całkowicie inaczej gdyby nie urazy jakie doskwierają mu na tym turnieju. W ostatnim pojedynku Alejandro brał kilka razy medical.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Kecmanovic.

Kecmanovic – Davidovich Typ: 1 Kurs: 1.40 Bukmacher: STS

Sinner – Humbert

Młody 18-letni Włoch Sinner Jannik w tym sezonie na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 58 wygranych i 23 porażki. W tym roku jak widać po osiąganych przez tego zawodnika wynikach młody talent z Włoch gra znakomicie. Na swoim koncie ma między innymi awans do pierwszej rundy US Open, gdzie dzielnie walczył z Wawrinką. Ostatnio Włoch zaliczył dwa półfinały we Francji i Belgii.Na tym turnieju gra rewelacyjnie i jest o krok do awansu z pierwszego miejsca w grupie do wielkiego półfinału. W dwóch swoich pierwszych pojedynkach odniósł dwa zwycięstwa po 3-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Humbert. Ugo to młody gracz mający dopiero 21 lat. Jeżeli chodzi o jego osiągnięcia to na swoim koncie ma trzy wygrane turnieje rangi ATP Challenger. W rankingu Humbert zajmuje 55 miejsce. Na tym turnieju jest w bardzo kiepskiej dyspozycji i po dwóch spotkaniach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Zawodnik doznał porażki z Ymer i Tiafoe. W dwóch w/w pojedynkach zdołał wygrać tylko dwa sety.

Faworytem tego pojedynku bez dwóch zdań jest Sinner.

Sinner – Humbert Typ: 1 Kurs: 1.37 Bukmacher: STS

Tiafoe – Ymer

Tiafoe – zawodnik pochodzący z USA. 21-letni tenisista zawodnik, który zajmuje 47 miejsce w rankingu. W tym roku Frances biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 22 zwycięstwa i 29 porażek. Na tym turnieju został przydzielony do grupy B, gdzie oprócz niego grają Sinner, Humbert i Ymer. Po dwóch rozegranych spotkaniach ma jedną wygraną nad Humbert. Aktualnie zajmuje drugie miejsce z taką samą ilością punktów co dzisiejszy przeciwnik Ymer. NIe mniej jednak na tym turnieju Amerykanin gra bardzo dobrze i to on powinien dzisiaj cieszyć się z awansu.

Mikael Ymer pochodzi ze Skandynawii a dokładniej ze Szwecji.21-letni zawodnik w rankingu ATP zajmuje 73 miejsce. Bilans w/w na wszystkich nawierzchniach to 54 wygrane i 19 porażek. Natomiast na hali ma 15 zwycięstw i 5 porażek. Szwed w tym roku jest w znakomitej formie co odzwierciedlają osiągane przez niego wyniki. W tym turnieju ma jedną wygraną nad Humbert 3-1 i bardzo gładką porażkę 0-3 z Sinner.

Patrząc tylko i wyłącznie na ten turniej i dyspozycję obu zawodników, uważam, że Tiafoe jest w lepszej formie.

Tiafoe – Ymer Typ: 1 Kurs: 1.47 Bukmacher: STS

Munar – Kovalik

Munar – tenisista pochodzący z Hiszpanii. 22-letni zawodnik w rankingu zajmuje 98 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 32 wygrane i 32 porażki. Na kortach ziemnych natomiast czuje się bardzo dobrze i tam osiąga naprawdę dobre rezultaty. Jego bilans na mączce to 27 zwycięstw i 19 porażek. W pierwszej rundzie na tym turnieju pokonał Matos 2-1. W tym sezonie zawodnik zaliczył występ w finale w turnieju rozgrywanym w Hiszpanii, gdzie niestety musiał uznać wyższość Davidovich.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Kovalik – zawodnik pochodzący z Słowacji. 27 letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 174 miejsce. W tym roku bilans jego wszystkich spotkań to 28 wygranych i 26 porażek. Natomiast na mączce ma 27 wygranych i 17 porażek. W tym sezonie na swoim koncie ma zwycięstwo w turnieju rozgrywanym w Szczecinie. W drugich zawodach w Hiszpanii również dotarł do finału ale tam musiał uznać wyższość lepszego w danym dniu Caruso.

Faworytem tego pojedynku jest według mnie Munar.

Munar – Kovalik Typ: 1 Kurs: 1.67 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button