Typy tenisowe na 9 listopada.

Na dzisiejszy dzień do zaproponowania mam cztery spotkania. W Guatemala Romeo zagra z Weedon. Następnie w turnieju w Colina Kiick podejmie Cocciaretto. W trzecim turnieju De Minaur zmierzy się z Sinner. W kolejnym Cerundolo podejmie Delbonis.

Kiick – Cocciaretto

Kiick to tenisistka pochodząca z USA. 24-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 147 miejsce. W tym sezonie na swoim koncie ma 38 zwycięstw i 26 porażek. Na kortach ziemnych 29 wygranych i 13 porażek. W tym roku Alexandra ma dwa wygrane turnieje. Tutaj w drodze do półfinału pokonała takie zawodniczki jak: Pereira, Gatica oraz Gerlach. W całym turnieju straciła do tej pory tylko jednego seta.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie zawodniczka pochodząca z Włoch młoda 18-letnia Cocciaretto. Elisabetta w rankingu kobiet zajmuje 215 miejsce. Na swoim koncie w tym roku biorąc pod lupę wszystkie nawierzchnie ma 41 wygranych i 16 porażek. W tym sezonie zdołała awansować do czterech finałów z których wygrała dwa. Na tym turnieju wygrała już z : Labrana, Grammatikopoulou oraz z Ce. We wszystkich spotkaniach nie straciła ani jednego seta.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytką do zwycięstwa jest według mnie młoda Włoszka.

Kiick – Cocciaretto Typ: 2 Kurs: 1.75 Bukmacher: Forbet

Romeo – Weedon

Romeo to tenisistka pochodząca z Francji. 25-letnia zawodniczka w rankingu kobiet zajmuje 722 miejsce. Na swoim koncie w tym roku ma 15 wygranych i 14 porażek. Na kortach twardych 14-11. W tym sezonie zdołała wygrać jeden turniej rangi ITF 2 w Metepec. Na tych zawodach pokonała już: Toma, Cazeaux i Leon. We wszystkich spotkaniach straciła tylko jednego seta.

Jej przeciwniczką będzie Weedon – zawodniczka pochodząca z Guatemali. W rankingu kobiet Kirsten zajmuje 648 miejsce. W tym roku jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 25 zwycięstw i 13 porażek. W/w zawodniczka w tym sezonie nie zdołała zdobyć ani jednego trofeum. Jej najlepsze wyniki to półfinały. W turnieju rozgrywanym „u siebie” pokonała Meers oraz Schmidt.

Zdecydowaną faworytką według mnie w tym starciu jest Romeo.

Romeo – Weedon Typ: 1 Kurs: 1.71 Bukmacher: Forbet

Sinner – De Minaur

Młody 18-letni Włoch Sinner Jannik w tym sezonie na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 59 wygranych i 24 porażki. W tym roku jak widać po osiąganych przez tego zawodnika wynikach młody talent z Włoch gra znakomicie. Na swoim koncie ma między innymi awans do pierwszej rundy US Open, gdzie dzielnie walczył z Wawrinką. Ostatnio Włoch zaliczył dwa półfinały we Francji i Belgii.Na tym turnieju gra rewelacyjnie co potwierdza dojście do wielkiego finału. W Półfinale bez większych problemów ograł Kecmanovic 3-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie De Minaur – tenisista pochodzący z Australii. Alex ma dopiero 20 lat i każdy mecz na tym poziomie to dla niego wielkie doświadczenie. W rankingu ATP Australijczyk zajmuje 18 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to 38 wygranych i 19 porażek, natomiast na hali ma 10-2. W półfinale wygrał z Tiafoe.

W tym spotkaniu uważam, że większe umiejętności na dzień dzisiejszy posiada De Minaur i to on powinien świętować ze zwycięstwa.

Sinner – De Minaur Typ: 2 Kurs: 1.40 Bukmacher: STS

Cerundolo – Delbonis

Cerundolo- zawodnik pochodzący z Argentyny. 17-letni tenisista zajmuje w rankingu 483 miejsce. Na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 52 wygrane i 20 porażek. Jest to znakomity sezon tego młodego bardzo utalentowanego tenisisty co pokazują osiągane przez niego wyniki. W tym sezonie na swoim koncie ma dotarcie do pięciu finałów turniejów rangi ITF z czego trzy wygrał. Tutaj na tych zawodach co mecz gra wyśmienicie pokonując zawodników z miejsc rankingowych wyższych od siebie. Po kolei odprawił: Llanes, Menezes, Cuevas i Bagnis.

Jego przeciwnikiem w walce o wielki finał będzie Delbonis – tenisista pochodzący z Argentyny. Federico w rankingu ATP zajmuje 77 miejsce. Na swoim koncie w tym roku ma 33 wygrane i 26 porażek. Na kortach ziemnych 26-14. W tym sezonie na swoim koncie ma jeden wygrany turniej rangi Challenger. Na tych zawodach pokonał już: Krstin, Mena i Martin.

Pomimo iż według bukmacherów faworytem jest Delbonis to ja idę w stronę Cerundolo czekając na kolejną niespodziankę z jego udziałem.

Cerundolo – Delbonis Typ: Cerundolo wygra seta Kurs: 1.91 Bukmacher: Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button