Typy tenisowe na dzień 6 listopada. Turniej mężczyzn w Bratislava.

Do zaproponowania na dzisiejszy dzień mam trzy spotkania w ramach turnieju ATP Challenger rozgrywanego w Bratislava. W wybranym pojedynkach zmierzą się ze sobą: Harris – Rosol, Travaglia – Stakhovsky i Kolar – Mager.

Harris – Rosol

Harris to tenisista pochodzący z RSA. W/w zawodnik ma 22 lata i w rankingu światowym zajmuje 99 miejsce. W tym roku na wszystkich nawierzchniach jego bilans to 39 zwycięstw i 30 porażek. W swojej karierze ma dwa triumfy w zawodach rangi Challenger. Ostatnio zawodnik znajduje się w bardzo dobrej formie co potwierdzają dwa ostatnie turniejue w których Lloyd doszedł do półfinałów. Na tym turnieju będzie to pierwszy pojedynek w ramach drugiej rundy.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Rosol – czeski tenisista, zdobywca Pucharu Davisa z 2012 roku, Olimpijczyk z Rio. Na swoim koncie Lukas w grze pojedynczej ma dwa zdobyte trofea, natomiast w grze podwójnej trzy. W rankingu ATP zajmuje 156 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 41 wygranych i 38 porażek. W przeszłości grywał na tym turnieju aż 11 razy. W Bratislavie zanotował trzy razy finały z których jeden raz wyszedł zwycięsko. W pierwszej rundzie pokonał Bourgue 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem do wygrania tego pojedynku jest według mnie jest Harris.

Harris – Rosol Typ: 1 Kurs: 1.43 Bukmacher: Fortuna

Travaglia – Stakhovsky

Travaglia – Włoski tenisista, który w rankingu światowym ATP zajmuje 86 miejsce. 27-letni zawodnik na swoim koncie w tym roku ma 54 wygrane i 27 porażek. zacznijmy od tego iż nie jest to zawodnik, który lubi grę na twardych kortach. Główną jego nawierzchnią na której zdobywa najwięcej sukcesów jest mączka i to na niej czuje się najlepiej. Na hali w tym roku ma bilans ujemny 8-9.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Stakhovsky – tenisista pochodzący z Ukrainy. Sergiy to doświadczony już zawodnik mający 33 lata. W rankingu zajmuje 150 miejsce. W tym sezonie ma 36 wygranych i 36 porażek. Z pewnością Ukrainiec znacznie lepiej radzi sobie na kortach twardych niżeli jego dzisiejszy przeciwnik. W tym roku na hali bilans 17-15. W pierwszej rundzie pokonał Balazs 2-0.

Faworytem w tym pojedynku jest według mnie Sergiy.

Travaglia – Stakhovsky Typ: 2 Kurs: 1.82 Bukmacher: Fortuna

Kolar – Mager

Kolar to zawodnik pochodzący z Czech. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 258 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 38 wygranych i 35 porażek. Na hali w tym roku ma 18 zwycięstw i 12 porażek. W ostatnich czterech turniejach halowych zdołał tylko dwukrotnie awansować do 16 finału. Na tym turnieju musiał przebrnąć przez kwalifikacje w których pokonał Piros. W pierwszej rundzie wygrał z Lestienne 2-1.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Mager- tenisista pochodzący z Włoch. 24-letni zawodnik w rankingu zajmuje 119 miejsce. Gianluca w tym sezonie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma bilans 49 wygranych i 26 porażek. Na hali natomiast ma 10 wygranych i 5 porażek. Dla tego zawodnika będzie to pierwszy pojedynek w ramach turnieju rozgrywanego w Bratislavie.

Dla obu panów będzie to pierwszy bezpośredni pojedynek a ja upatruje tutaj w roli faworyta Mager.

Kolar – Mager Typ: 2 Kurs: 2.15 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button