Typy tenisowe na dzień 5 listopada. Turnieje w Milanie, Bratislavie i Montevideo.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kilka spotkań mężczyzn w trzech róznych turniejach. Pierwszy z nich rozgrywany jest w Milanie, następny w Bratislavie a trzeci w Montevideo. Wybrane spotkania to: Tiafoe – Sinner, Maden – Otte, Tabilo – Clezar, Luz – Sakamoto, Olivieri – Gutierrez Oscar.

Tiafoe – Sinner

Tiafoe – zawodnik pochodzący z USA. Tiafoe to bardzo młody zawodnik, który zajmuje 47 miejsce w rankingu. W tym roku tenisista jest w bardzo złej formie. Jego ogólny bilans to 21-28. Na kortach twardych natomiast zdołał wygrać 13 spotkań a 16 zostało przegranych. Frances na swoim koncie ma tylko jeden wygrany turniej w Belray Beach z 2018 roku. Ostatni jego występ w turnieju w Paryżu zakończył się porażką w pierwszej rundzie z Fritz.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie młody 18-letni Włoch Sinner. Jannik w tym sezonie na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma 56 wygranych i 23 porażki. W tym roku jak widać po osiąganych przez tego zawodnika wynikach młody talent z Włoch gra znakomicie. Na swoim koncie ma między innymi awans do pierwszej rundy US Open, gdzie dzielnie walczył z Wawrinką. Ostatnio Włoch zaliczył dwa półfinały we Francji i Belgii.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Faworytem tego pojedynku jest według mnie Sinner, który w przeciwieństwie do swojego rywala znajduje się w bardzo dobrej formie.

Tiafoe – Sinner Typ: 2 Kurs: 1.65 Bukmacher : STS

Maden – Otte

Maden to tenisista pochodzący z Niemiec. 30-letni tenisista w rankingu zajmuje 117 miejsce. W tym sezonie na swoim koncie biorąc wszystkie nawierzchnie Yannick ma bilans 39 wygranych i 26 porażek. Na hali kapitalny bilans 26-12. W tym roku Niemiec ma wielkiego pecha jeżeli chodzi o finały. Rozegrał ich trzy i w każdym z nich doznał porażki.

Jego przeciwnikiem będzie Otte – zawodnik pochodzący z Niemiec. 26-letni tenisista w rankingu zajmuje 163 miejsce. W tym roku bilans tego zawodnika ze wszystkich nawierzchni to 41 wygranych i 36 porażek. Na hali natomiast ma 15 wygranych i 13 porażek. W pierwszym spotkaniu na tym turnieju pokonał w dwóch setach Mukund 2-0.

Faworytem tego spotkania jest według mnie Maden.

Maden – Otte Typ:1 Kurs: 1.72 Bukmacher: Fortuna

Tabilo – Clezar

Tabilo to tenisista pochodzący z Chile. Młody 22-letni zawodnik w rankingu zajmuje 212 miejsce. W tym roku Alejandro na swoim koncie biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie ma bilans 51 wygranych i 29 porażek. Na kortach ziemnych Tabilo ma natomiast 34 zwycięstwa i 19 porażek. W tym sezonie w/w zawodnik grał w trzech finałach ,z których tylko jeden okazał się zwycięski.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Clezar – tenisista pochodzący z Brazylii. 29-letni zawodnik w rankingu zajmuje 318 miejsce. Na swoim koncie ma bilans 29 wygranych i 20 porażek. Natomiast patrząc na jego grę na mączce jest o wiele lepiej a bilans to: 27 wygranych i 22 porażki.

Dla obu panów będzie to pierwszy bezpośredni pojedynek a według mnie faworytem do wygrania tego pojedynku będzie Tabilo.

Tabilo – Clezar Typ: 1 Kurs: 2.20 Bukmacher: STS

Luz – Sakamoto

Luz to zawodnik pochodzący z Brazylii. 21-letni tenisista w rankingu zajmuje 292 miejsce. Orlando to triumfator juniorskiego wielkoszlemowego Wimbledonu z 2014 roku w grze podwójnej, złoty oraz srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w Nankinie. W tym roku bilans na wszystkich kortach Luz to 56 wygranych i 27 porażek. Na kortach ziemnych 49-18. W tym sezonie zawodnik ma 3 wygrane turnieje rangi ITF oraz 3 porażki w finałach tej samej rangi.

Jego przeciwnikiem będzie Pedro, 26-letni zawodnik, który w rankingu zajmuje 341 miejsce. W tym roku na swoim koncie ma 38 wygranych i 26 porażek. Oprócz dwóch spotkań jego mecze miały miejsce na mączce. W tym roku Pedro grywa zarówno w turniejach rangi ITF albo Challenger. W całej swojej karierze w tym turnieju Sakamoto grał tutaj cztery razy i zawsze kończył grę na kwalifikacjach.

Faworytem w tym turnieju do wygrania tego spotkania jest Luz.

Luz – Sakamoto Typ:1 Kurs: 1.53 Bukmacher: Fortuna

Olivieri – Gutierrez Oscar

Olivieri to zawodnik pochodzący z Argentyny. 21-letni tenisista w rankingu zajmuje 476 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 50 zwycięstw i 25 porażek. Na kortach ziemnych Olivieri ma 47 wygranych i 21 porażek. W tym sezonie Argentyńczyk rozegrał pięć finałąch w ramach turnieji rangi ITF z czego dwa zakończyły się jego zwycięstwem.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Oscar – tenisista pochodzący z Brazylii. 26-letni zawodnik w rankingu zajmuje 363 miejsce. W tym roku bilans tego zawodnika na wszystkich nawierzchniach to 46 wygranych i 22 porażki. Na kortach ziemnych natomiast Gutierrez ma 38 zwycięstw i 18 porażek. W tym sezonie Oscar wystąpił w czterech finałach z czego aż trzy zostały przez niego wygrane.

Faworytem do wtgrania tego pojedynku jest według mnie Olivieri.

Olivieri – Gutierrez Oscar Typ: 1 Kurs: 2.10 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button