Typy tenisowe na dzień 31 października.

Na dzisiaj do zaproponowania mam kilka spotkań w ramach różnych turniejów rozgrywanych na całym świecie. Najpierw zajmiemy się turniejem w Paryżu, gdzie zagrają ze sobą: Tsitsipas – De Minaur, Struff – Tsonga, Wawrinka – Nadal oraz Monfils – Albot. Następnie w turnieju w USA Krueger zmierzy się z Peliwo a w zawodach rozgrywanych w Niemczech Harris podejmie Otte. Ostatnim turniejem będzie Ekwador i tam Dellien podejmie Galian Riveros.

Tsitsipas – De Minaur

De Minaur – tenisista pochodzący z Australii. Alex ma dopiero 20 lat i każdy mecz na tym poziomie to dla niego wielkie doświadczenie. W rankingu ATP Australijczyk zajmuje 18 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to 34 wygrane i 18 porażek, natomiast na hali ma 6-1.

Na swoim koncie w tym roku Alex ma zdobyte trzy turnieje. Pierwszy miał miejsce na początku sezonu w Australii a ostatni pod koniec września w Chinach. W tych zawodach pokonał Djere i Bautista.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie młody,utalentowany zawodnik pochodzący z Grecji Tsitsipas. Stefanos w rankingu ATP zajmuje 7 miejsce. W tym roku jego bilans na wszystkich nawierzchniach to 55 wygranych i 26 porażek. Na hali ma 10-3.

Na początku osiągnął półfinał Australian Open, następnie wygrał turniej w Marsylii. Potem doszedł do finału turnieju w Dubaju, gdzie musiał uznać wyższość Federera. Kolejno wygrał turniej w Estoril i przegrał finał w Madrycie oraz ostatnio w Chinach.

Obaj zawodnicy ostatnio prezentują bardzo dobrą formę lecz ja jednak uważam, że na dzień dzisiejszy lepszym zawodnikiem jest Grek i to na niego stawiam.

Tsitsipas – De Minaur Typ: 1 Kurs: 1.62 Bukmacher: STS

Tsonga – Struff

Tsonga w tym sezonie ma bardzo dobry bilans,42 wygranych i 20 porażek. W tym roku rozegrał kapitalny turniej we Francji,który w konsekwencji wygrał. Po turniejach w Europie,przeniósł się do Ameryki. Tam musiał przebrnąć kwalifikację ze względu na jeszcze słaby ranking spowodowany absencją w ubiegłym roku z powodu kontuzji.

Po turniejach na mączce i trawie Francuz powrócił na grę na hali oraz twardych kortach. W ostatnim czasie wygrał dwa turnieje. Pierwszy rangi ATP, który rozgrywany był w Metz, następnie zawody rangi Challenger w Cassis. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Rublev 2-1 oraz niespodziewanie po kapitalnym pojedynku odprawił Berrettini.

Jego przeciwnikiem będzie Struff – tenisista pochodzący z Niemiec. 29-latek sklasyfikowany jest na 36 miejscu w rankingu ATP. Jego bilans w tym roku to 36 zwycięstw i 28 porażek. W przeszłości Jan grywał tutaj pięć razy. Niestety nigdy nie udało mu się osiągnąć na tym turnieju dobrego rezultatu. Na hali ma bilans 6-5. W pierwszych dwóch rundach odprawił Nishioka i Khachanov.

Faworytem bez dwóch zdań w tym spotkaniu jest Francuz.

Tsonga – Struff Typ: 1 Kurs: 1.62 Bukmacher: STS

Wawrinka – Nadal

Stan to zawodnik,który jak każdy dobrze wie głównie mobilizuje się na najważniejsze turnieje w danym roku. Aktualnie Wawrinka w rankingu ATP zajmuje 16 miejsce. W tym roku na koncie tego tenisisty są 33 wygrane i 18 porażek. Najlepszym występem był turniej w Rotterdamie,gdzie doszedł aż do finału rozgrywek. Tam niestety musiał przeboleć gorycze porażki ze świetnym Monfils. Ostatnio Stan dotarł też do finału w Atwerp, gdzie bardzo niespodziewanie przegrał z Murray 1-2. Tutaj w swoim pierwszym pojedynku pokonał Cilic 2-0.

Nadal – tej postaci chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Jeden z najlepszych zawodników na świecie. Jego bilans w tym roku na wszystkich nawierzchniach to: 49 zwycięstw i 9 porażek. Po nie tak dawnym wgranym szlemie na mączce Rafa potwierdził swoja kapitalną formę i klasę światową. Na kortach twardych jego dotychczasowy bilans to 21 wygranych i tylko 3 porażki. W pierwszej rundzie ograł Mannarino 2-0.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest według mnie Nadal.

Wawrinka – Nadal Typ: Nadal ( -1,5 gema) Kurs: 1.31 Bukmacher: Forbet

Monfils – Albot

Monfils to zawodnik pochodzący z Francji, na swoim koncie ma wiele sukcesów w światowym tenisie. Tenisista, który można by rzec nie ma szczęścia w finałach. Na 29 jakie zanotował wygrał tylko 8.

W tym roku bardzo dobra forma .Bilans spotkań to 36 wygranych i 17 porażek. W tym roku kalendarzowym Francuz jest naprawdę w wyśmienitej formie. Na twardej nawierzchni halowej ma 12 wygranych i tylko trzy porażki. W ostatnim turnieju w Austrii zanotował półfinał. W pierwszym swoim pojedynku na tym turnieju pokonał Paire 2-0.

Jego przeciwnikiem będzie Albot,który pozostaje od początku roku w bardzo dobrej dyspozycji. W tym sezonie na bilans spotkań to 35 wygranych i 25 porażek. Najlepszym jego turniejem w 2019 roku były zawody w Delray Beach,które wygrał. Tam eliminował takich zawodników jak: Karlovic,Kyrgios,Johnson,McDonald czy Evans. Na tym turnieju w przeszłości grał dwa razy i ani razu nie zdołał awansować do turnieju głównego. W tym roku pokonał już Seppi i Basilashvili.

Nie widzę innego rezultatu jak pewna wygrana Francuza.

Monfils – Albot Typ: 1 (-1,5 gema) Kurs: 1.32 Bukmacher: Forbet

Krueger – Peliwo

Krueger- tenisista pochodzący z USA. 25-letni zawodnik w rankingu jest na 201 miejscu. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 22 wygrane i 27 porażek. Na kortach twardych ma 14 wygranych i 18 porażek. Na tym turnieju grał dwukrotnie i nigdy nie udało mu się awansować dalej niż 1/16. W pierwszej rundzie pokonał Korda 2-1, pomimo iż przegrywał po pierwszym secie 0-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Peliwo – zawodnik pochodzący z Kanady. 25-letni tenisista w rankingu zajmuje 300 miejsce. Na swoim koncie biorąc pod lupę wszystkie nawierzchnie w tym roku Filip ma 19 wygranych i 26 porażek. Na hali natomiast 6-4.

Obaj panowie nie błyszczą w tym roku jeżeli chodzi o osiągane przez nich wyniki, jednakże ja tutaj widzę zdecydowanego faworyta jakim jest Krueger.

Krueger – Peliwo Typ: 1 Kurs: 1.60 Bukmacher: STS

Harris – Otte

Otte to zawodnik pochodzący z Niemiec. 26-letni tenisista w rankingu zajmuje 161 miejsce. W tym roku bilans tego zawodnika ze wszystkich nawierzchni to 40 wygranych i 35 porażek. Na hali natomiast ma 14 wygranych i 12 porażek. W przeszłości grywał tutaj trzy razy i tylko raz udało mu się awansować do 1/16. W pierwszym swoim spotkaniu na tym turnieju pokonał Bemelmans 2-1.

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie tenisista pochodzący z RSA Lloyd Harris. W/w zawodnik ma 22 lata i w rankingu światowym zajmuje 103 miejsce. W tym roku na wszystkich nawierzchniach jego bilans to 37 zwycięstw i 29 porażek. W swojej karierze ma dwa triumfy w zawodach rangi Challenger. Na tym turnieju pokonał bardzo pewnie Napolitano 2-0.

Faworytem do wygrania tego spotkania jest w znacznie lepszej dyspozycji Harris.

Harris – Otte Typ: 1 Kurs: 1.62 Bukmacher: Fortuna

Dellien – Galan Riveros

Galan Riveros to zawodnik pochodzący z Kolumbii. 23-letni tenisista w rankingu zajmuje 199 miejsce. Dotychczas na swoim koncie ma 4 wygrane turnieje. W finałach natomiast występował dziewięć razy. Wspomniane turnieje były rangi ITF i Challenger. W tym roku Daniel na swoim koncie ma 33 wygrane i 23 porażki. Na kortach ziemnych jego bilans to 25-13. W swoim ostatnim turnieju w Lima doszedł do ćwierćfinału. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku pokonał Meligeni R. W kolejnej rundzie odprawił Domingues 2-1.

Jego przeciwnikiem będzie Dellien.
Hugo to zawodnik pochodzący z Boliwii. Reprezentuje swój kraj w Pucharze Davisa. Tenisista, który głównie grywa w turniejach rangi Challenger. Od 2011 roku wygrał 3 turnieje a co najważniejsze wszystkie miały miejsce w ubiegłym roku na cegle.

W tym roku Hugo ma 46 zwycięstw i 27 porażek. Dellien swoich sił próbuje już w starciu z najlepszymi w ATP. Dobry turniej w jego wykonaniu był w Rio, gdzie osiągnął ćwierćfinał grając już od kwalifikacji. Tam po trzy setowej walce odpadł z Bedene. Tutaj w pierwszym swoim spotkaniu pokonał bardzo pewnie Krstin 2-0.

Zdecydowanym faworytem w tym starciu jest Dellien.

Dellien – Galan Riveros Typ: 1 Kurs: 1.45 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button