Typy tenisowe na dzień 13.05.2019 r. Turniej kobiet i mężczyzn w Rzymie.

Na dzisiaj do przedstawienia mam cztery pojedynki. Wśród panów w Rzymie zmierzą się: Ramos z Monfilsem i Gasquet z Chardy. Natomiast wśród pań Azarenka zagra z Zhang i Kontaveit z Barthel.

Ramos – Monfils

Monfils to zawodnik pochodzący z Francji na swoim koncie ma wiele sukcesów w światowym tenisie. Tenisista, który można by rzec nie ma szczęścia w finałach. Na 29 jakie zanotował wygrał tylko 8.
W tym roku bardzo dobra forma . Bilans spotkań to 18 wygranych i pięć porażek. W tym roku kalendarzowym Francuz jest naprawdę w wyśmienitej formie. W żadnym z dotychczasowych turniejów nie odpadł jeszcze w 1 rundzie.

W Madrycie moim zdaniem pokazał się z dobrej strony dochodząc do 1/16 finału, w której po trzysetowej walce musiał uznać wyższość Federera.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie tenisista pochodzący z Hiszpanii Ramos. W tym sezonie Albert ma bilans 18 wygranych i 15 porażek. Na mączce natomiast 14/10. Wspomnę tylko, że jest to ulubiona nawierzchnia w/w zawodnika i na niej rozgrywa najwięcej spotkań. W turnieju we własnym państwie nie pokazał nic szczególnego. Odpadł już w pierwszej rundzie turnieju przegrywając z Chardy.

Zdecydowanie forma i umiejętności są po stronie Francuza.

Monfils – Ramos Typ: Monfils Kurs: 1.37 Bukmacher: STS

Gasquet – Chardy

Gasquet to doświadczony już zawodnik pochodzący z Francji. Dla niego będzie to dopiero drugi oficjalny turniej w tym roku kalendarzowym. Nie mniej jednak oglądałem częściowo jego dwa bardzo dobre występy w turnieju w Hiszpanii i uważam, że każdy mecz będzie coraz lepszy w jego wykonaniu. Po świetnym występie z Davidovich, już w kolejnej rundzie musiał uznać gorycz porażki przegrywając łatwo z Federer 0-2.

Jego dzisiejszym rywalem będzie rówieśnik Chardy. Jeremy w tym roku jest moim zdaniem w kiepskiej formie o czym świadczy jego ujemny bilans spotkań 11/13. Od 10 kwietnia swoich sił próbuje na mączce. Najpierw w turnieju w Houston przegrał od razu z Garin. Następnie także w pierwszej rundzie w Monte Carlo odpadł po spotkaniu z Kukushkinen. Następnie był turniej w Estoril, gdzie w drugiej rundzie został zmiażdżony przez Davidovich. W Madrycie odpadł w 1/16 po porażce z Djokoviciem.

W tym spotkaniu jestem za Gasquetem i dziwią mnie bardzo tak wysokie kursy. Value jest ogromne.

Gasquet – Chardy Typy: Gasquet wygra Kurs: 2.22 Bukmacher: Fortuna

Gasquet wygra seta Kurs: 1.47 Bukmacher: Fortuna

Kontaveit – Barthel

Kontaveit to zawodniczka pochodząca z Estonii. Na swoim koncie ma jedno zwycięstwo w turnieju w Hertogenbosch. Czterokrotnie też występowała w finałach, które przegrywała.
W tym roku bilans tej zawodniczki to 17 wygranych i 9 porażek.

Turniejem,gdzie najdalej zaszła było Brisbane i Stuttgart. Tam osiągnęła ćwierćfinał rozgrywek i finał. W każdych innych zawodach po Australii dochodziła maximum do 1/16. Na mączce bilans Anett w tym roku to 3/2.

Jej rywalką dnia dzisiejszego będzie zawodniczka pochodząca z Niemien Barthel. Dla Mona jest to kiepski sezon o czym świadczy jej bilans 9/9. Najdalej w tym sezonie doszła do 1/16 finału w turnieju Indian Wells. Na mączce póki co rozegrała pięć spotkań z któych tylko dwa zakończyły się jej zwycięstwem.

W Rzymie musiała przebrnąć przez kwalifikacje do turnieju głównego. tam pokonała Alexandrova i Ferrando.

Dla mnie Anett jest znacznie lepszą zawodniczką i dzisiaj powinna to pokazać na korcie.

Kontaveit – Barthel Typ: Kontaveit (-3,5 Gema) Kurs: 1.50 Bukmacher: Forbet

Azarenka – Zhang

Azarenka powoli wraca do dobrej formy. Ciągle należy pamiętać, że to nadal bardzo dobra i groźna zawodniczka.W tym sezonie jej bilans to 15-10. Na mączce dopiero zaczyna swoją przygodę w tym roku kalendarzowym. W turnieju rozgrywanym w Stuttgarcie doszła do ćwierćfinału rozgrywek i tam w 3 secie skreczowała z Kontaveit. W Madrycie nic wielkiego nie osiągnęła przegrywając już w drugiej rundzie ze Stephens.

Jej dzisiejszą rywalką będzie zawodniczka pochodząca z Chin Zhang. Shuai w tym roku ma bilans 12 wygranych i 9 porażek. Na mączce ma cztery wygrane spotkania i dwie porażki. Bardzo dobry turniej zagrała u siebie w Chinach, gdzie doszła do wielkiego finału przegrywając ze Zheng łatwo 0-2. Następnie w Madrycie odpadła już w pierwszej rundzie z Kozlova przegrywając także bardzo szybko 0-2.

Dzisiejszą faworytką do wygrania jest według mnie Azarenka, która ma dużo więcej do zaoferowania niżeli Chinka.

Azarenka – Zhang Typ: Azarenka Kurs: 1.35 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button