Typy tenisowe na dzień 13 Maja. Spotkania mężczyzn i kobiet.

Na dzisiejszy wieczór do zaproponowania mam trzy spotkania w ramach dwóch turniejów towarzyskich zarówno wśród panów jak i pań. W spotkaniach bezpośrednich spotkają się: Corwin kontra Schachter, Parks kontra Mandlik oraz Stewart kontra Vickery.

Corwin – Schachter

Corwin to zawodnik pochodzący z USA. 23-letni tenisista w rankingu ATP zajmuje 563 miejsce. Felix jest zawodnikiem praworęcznym a jego wyniki z tego roku to: piętnaście wygranych i jedenaście porażek. Zdecydowanie w 2020 roku lepiej radzi sobie na kortach ziemnych niżeli twardych. Mączka to jego dominująca nawierzchnia na tych turniejach towarzyskich i potwierdza to w tym roku wygrywając osiem z jedenastu spotkań. W dniu wczorajszym Amerykanin wygrał dwa spotkania bez większych problemów przeciwko King oraz El Mihdawy. Dnia dzisiejszego rozegrał już jeden pojedynek w którym pokonał Wójcik 2-0. Był to jeden z najłatwiejszych pojedynków dla tego zawodnika a am rywal zdołał ugrac tylko dwa gemy.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem numer dwa tego dnia będzie Schachter- zawodnik pochodzący z USA. Noah to 20-letni tenisista, który w rankingu ATP zajmuje 1343 miejsce. W tym roku jego bilans to osiem wygranych i sześć porażek. Wszystkie spotkania rozegrał w ramach turnieju towarzyskiego podczas epidemii. Młody Amerykanin przegrał 11 maja i to bardzo gładko z El Mihdawy, którego to Corwin pokonał bez większych problemów.

Faworytem w tym spotkani bez dwóch zdań jest o pięć lat starszy Corwin, który znakomicie pokazuje się na tych turniejach w szczególności na mączce. Nie przypadkowo też ranking i miejsca w jakim znajdują się obaj zawodnicy jest tutaj znacznym wyznacznikiem. Jeżeli tylko Corwin zagra na swoim poziomie to typuję wynik 2-0.

Corwin – Schachter Typ: 1 Kurs: 1.65 Bukmacher: STS

Parks – Mandlik

Parks to zawodniczka pochodząca z USA. Zaledwie 19-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 368 miejsce. Alycia jest praworęczną zawodniczką. W tym roku niestety jej bilans ze wszystkich zawodów i nawierzchni jest ujemny. Parks wygrała do tej pory pięć spotkań i zanotowała osiem porażek. W maju natomiast podczas towarzyskich turniejów z racji panującej epidemii na całym świecie Alycia wygrała dwa spotkania z pięciu. W każdym z pojedynków w którym była faworytką według bukmacherów wygrywała gładko.

Jej dzisiejszą przeciwniczka będzie Mandlik – zawodniczka pochodząca z USA. Elizabeth jest o rok młodsza od swojej rywalki. W rankingu WTA zajmuje 523 miejsce. W tym miesiącu zdołała rozegrać dwa spotkania. W pierwszym swoim pojedynku przegrała z Zarazua 1-2 a następnie w konfrontacji z Dabrowski również musiała przełknąć gorycz porażki ulegając w trzecim secie 8-10. Ogólny bilans z całego roku Elizabeth to cztery wygrane i osiem porażek.

Obie panie w tym 2020 roku są pod formą a ich bilans ujemny ze wszystkich spotkań to potwierdza. W tym pojedynku pójdę w stronę faworyzowanej przez bukmacherów Mandlik, która po zaciętym boju powinna odnieść zwycięstwo.

Parks – Mandlik Typ:2 Kurs: 1.88 Bukmacher: Betfan

Stewart – Vickery

Vickery to zawodniczka pochodząca z USA. 25-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 158 miejsce. W tym roku bilans w/w zawodniczki na wszystkich nawierzchniach to szesnaście wygranych i sześć porażek.

W 2013 roku zdobyła mistrzostwo Stanów Zjednoczonych w juniorskich rozgrywkach Amerykańskiej Federacji Tenisowej (USTA).

Pierwszy start w rozgrywkach seniorskich zanotowała w lipcu 2009 roku, biorąc udział w rozgrywkach rangi ITF w Evansville. Wygrała tam kwalifikacje, a w turnieju głównym dotarła do półfinału. Na swoim koncie ma wygrane dwa turnieje singlowe i jeden deblowy tej rangi.

W turniejach towarzyskich podczas pandemii Amerykanka rozegrała dwa spotkania. W pierwszym doznała porażki z Zarazua by w kolejnym już odnieść zwycięstwo nad Jovic.

Jej dzisiejszą przeciwniczką będzie Stewart – zawodniczka pochodząca z USA. 22-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 280 miejsce. Młoda zawodniczka ma 168 cm wzrostu. W przeciągu kariery wygrała dwanaście singlowych i cztery deblowe turnieje rangi ITF. 27 lipca 2015 zajmowała najwyższe miejsce w rankingu singlowym WTA Tour – 158. pozycję, natomiast 30 lipca 2018 osiągnęła najwyższą lokatę w deblu – 400. miejsce.

W tym roku tenisistka rozegrała tylko pięć spotkań z czego trzy zostały wygrane. Obie panie do tej pory spotkały się ze sobą jeden raz i miało to miejsce w 2015 roku na mączce. W w/w pojedynku Vickery wygrała bardzo łatwo 2-0.

Faworytką w tym spotkaniu jest według mnie Vickery, która ma większy potencjał i jej umiejętności są na zdecydowanie wyższym poziomie niż jej rywalki.

Vickery – Stewart Typ: 1 Kurs: 1.60 Bukmacher: STS

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button