Typy tenisowe na dzień 24 grudnia.

Na czwartek 24 grudnia do zaproponowania mam trzy pojedynki w dwóch różnych turniejach. W bezpośrednich starciach zmierzą się: Erel – Lingua, Lazarov – Darderi oraz Ouakaa – Breysach.

Tenis typy dnia - 7 stycznia (poniedziałek)

Erel – Lingua

Turniej ITF rozgrywany w Tureckim mieście Antalya i bezpośredni mecz pomiędzy Erel a Lingua. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 8:00 czasu polskiego. Jest to 1/16 finału.

Erel to zawodnik pochodzący z Turcji. 20-letni leworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 907 miejsce. W tym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to 27 wgranych i 13 porażek. Praktycznie od sierpnia bieżącego roku Erel znajduje się w znakomitej formie wygrywając ok. 85% swoich spotkań. Jego ulubioną nawierzchnią jest mączka i to na niej radzi sobie najlepiej. W pierwszej rundzie pokonał Snitari 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem w walce o ćwierćfinał będzie Lingua Lavallen – zawodnik pochodzący z Argentyny. Alejo ma zaledwie 19 lat a już radzi sobie na kortach naprawdę bardzo dobrze z wielką nadzieją na dalszą karierę. Aktualnie Lorenzo zajmuje dopiero 791 miejsce w rankingu. Dobrze wyszkolony technicznie leworęczny gracz w tym roku ma bilans 18 wygranych i 10 porażek. Na tych zawodach w pierwszej rundzie wygrał bez żadnych problemów z Formin 2-0 nie dając najmniejszych szans rywalowi.

Patrząc na obecne umiejętności obu graczy uważam, że tutaj faworytem jest Lingua, który powinien zameldować się w kolejnej rudzie tego turnieju.

Erel – Lingua Typ:2 Kurs: 1.67 Bukmacher: Totolotek

Lazarov – Darderi

Kolejnym spotkaniem w ramach turnieju rozgrywanego w Antalya będzie bezpośredni mecz pomiędzy Lazarov a Darderi. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 11:30.

Lazarov to zawodnik pochodzący z Bułgarii. 23-letni praworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 546 miejsce. W tym roku Alexandar znajduje się w bardzo dobrej formie odzwierciedlają osiągane przez niego wyniki. Na swoim koncie Bułgar ma trzydzieści trzy zwycięstwa i tylko jedenaście porażek. Po przerwie związanej z epidemią rozpoczął spotkania 15 czerwca. Na dwanaście rozegranych meczy wygrał dziewięć. Lazarov uwielbia mączkę i to tutaj rozgrywa najwięcej swoich spotkań z bardzo dobrymi wynikami. Na tym turnieju w pierwszej rundzie pokonał Faucon 2-0 oddając rywalowi zaledwie trzy gemy.

Jego przeciwnikiem w walce o ćwierćfinał będzie Darderi – zawodnik pochodzący z Włoch. 18-letni praworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 958 miejsce. Jego bilans z bieżącego sezonu to osiem wygranych i tyle samo porażek. Jego najlepszym rezultatem w tym sezonie było osiągnięcie ćwierćfinału. W pierwszej rundzie turnieju w Antalya pokonał Sendogan 2-0.

Starcie dwóch różnych mężczyzn, których dzieli przynajmniej jedna klasa. Lazarov jest tutaj zdecydowanym faworytem i każdy inny wynik jak jego zwycięstwo będzie dla mnie wielką niespodzianką.

Lazarov – Darderi Typ:1 Kurs: 1.39 Bukmacher: Lvbet

Ouakaa – Breysach

Ostatnim spotkaniem jakie opiszę na jutrzejszy dzień będzie pojedynek w ramach ITF rozgrywany w Tunezyjskim Monastir. W bezpośrednim starciu zmierzą się Ouakka i Breysach. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 11:30.

Ouakaa to zawodnik pochodzący z Tunezji i jest to jeden z gospodarzy tych zawodów. 21- letni praworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 799 miejsce. W tym bieżącym roku jego bilans ze wszystkich nawierzchni to dziesięć wygranych i siedemnaście porażek. od samego początku sezonu Tunezyjczyk gra bardzo źle co widać po osiąganych przez niego wynikach. W pierwszej rundzie tego turnieju pokonał Mayot, który po siedmiu gemach wycofał się z powodu kontuzji, jakiej doznał podczas spotkania.

Jego rywalem będzie Breysach – zawodnik pochodzący z Francji. 18-letni praworęczny tenisista w tym sezonie ma bilans jedn ej wygranej i trzech porażek. Pierwszą wygraną jaką zanotował był mecz przeciwko Polukhin w ramach tego turnieju.

Breysach grał bardzo mało w tym roku z powodu kontuzji. Na ogół jest przynajmniej dwa razy lepszym zawodnikem niż jego rywal Ouakaa. Patrząc na pierwszą rundę w której łatwo pokonał rywala spodziewam się jego zwycięstwa.

Ouakaa – Breysach Typ: 2 Kurs: 1.37 Bukmacher: Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button