Typy tenisowe na dzień 29 grudnia. Turniej w Monastir.

Na 29 grudnia do zaproponowania mam cztery spotkania w ramach turnieju rozgrywanego w Tunezyjskim turnieju Monastir. W ostatnich zawodach rangi ITF w tym roku swoich sił będą próbować kobiety jak i mężczyźni. W spotkaniach kobiet w bezpośrdnich starciach zmierzą się: Boubaker kontra Gemovic oraz Bouzgarrou kontra Calinescu. Wśród panów zmierzą się: Kotzen z Zgirovsky oraz Takeuchi z Polukhin.

Pewniaki tenis na dziś - 2 stycznia (środa)

Kotzen – Zgirovsky

Pierwszym spotkaniem jakie opiszę w tym turnieju będzie bezpośredni mecz pomiędzy Kotzen a Zgirovsky. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 10:30.

Kotzen to zawodnik pochodzący z USA. 20-letni, praworęczny tenisista w rankingu ATP zajmuje 1158 miejsce. W tym kończącym się już sezonie na swoim koncie zdołał wygrać dwanaście spotkań oraz doznał siedmiu porażek. Wszystkie pojedynki rozegrał na kortach twardych. Jego najlepszym rezultatem w tym roku było osiągnięcie półfinału w turnieju rangi ITF. W ostatnich zawodach odpadł w pierwszej rundzie przegrywając z Uchida.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Jego przeciwnikiem będzie Zgirovsky – zawodnik pochodzący z Białorusi. Alexander ma 191 cm wzrostu i jest tenisistą praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 1179 miejsce. W bieżącym sezonie Białorusin zdołał rozegrać tylko dwa spotkania i były to mecze przegrane. W ostatnim turnieju przegrał w pierwszej rundzie z Pichler.

Tutaj spodziewam się wygranej Kotzena, który w porównaniu do rywala rozegrał znacznie więcej spotkań i jest w rytmie meczowym. Zgirovsky doznał dwóch porażek i moim zdaniem ten rok zakończy bez ani jednej wygranej.

Kotzen – Zgirovsky Typ:1 Kurs: 1.43 Bukmacher: PZBUK

Takeuchi – Polukhin

Kolejnym spotkaniem w ramach turnieju rozgrywanego w Monastir będzie pojedynek pomiędzy Takeuchi a Polukhin. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 12:00.

Takeuchi to zawodnik pochodzący z Japonii, który ma już 33 lata i jego kariera powoli biegnie ku końcowi. Doświadczony zawodnik jest leworęcznym tenisistą a w rankingu ATP zajmuje 711 miejsce. W tym roku zdołał rozegrać zaledwie cztery spotkania w których tylko jeden raz udało mu się zwyciężyć. Dla przypomnienia trzy pojedynki rozgrał na kortach trawiastych a tylko jeden na twardych. W ostatnim turnieju na hardzie odpadł już w pierwszej rundzie przegrywając z Pietri 0-2. W całym spotkaniu Japończyk zdołał ugrać tylko cztery gemy.

Jego przeciwnikiem będzie Polukhin – zawodnik pochodzący z Rosji. 22-letni tenisista jest praworęczny i w r1464 rankingu ATP zajmuje 1464 miejsce. W tym sezonie Polukhin rozegrał jedenaście meczy z których wygra siedem. Na kortach twardych czuje się jak ryba w wodzie. W tym roku na w/w nawierzchni wygrał sześć spotkań i tylko w dwóch doznał porażki.

Patrząc na formę obu zawodników spodziewam się tutaj wygranej dużo młodszego Rosjanina, który powinien pokazać miejsce w szeregu swojemu znacznie starszemu rywalowi.

Takeuchi – Polukhin Typ: 2 Kurs: 1.72 Bukmacher: Lvbet

Boubaker – Gemovic

Teraz przejdziemy do rywalizacji między kobietami. Pierwszy pojedynek to mecz bezpośredni pomiędzy Boubaker a Gemovic, który zaplanowany jest na godzinę 9:00.

Boubaker to zawodniczka pochodząca z Tunezji. Zaledwie 17-letnia tenisistka powoli wkracza do rywalizacji w tym najniższych turniejach. W tym sezonie jej ogólny bilans to sześć wygranych i siedem porażek. Wszystkie dotychczasowe zawody rozgrywała na tym turnieju a jej najlepszym rezultatem było dotarcie do 1/16.Osttani mecz rozegrała siódmego grudnia, gdzie nie potrafiła przebrnąć kwalifikacji.

Jej przeciwniczką będzie Gemovic – zawodniczka pochodząca z Serbii. 20-letnia tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 1227 miejsce. Praworęczna zawodniczka w tym sezonie na swoim koncie zdołała rozegrać tylko dwa pojedynki z czego ani razu nie udało jej się wygrać. Ostatni mecz rozegrała 22 grudnia, gdzie po fatalnym występie w pierwszej rundzie odpadła z Sun. W całym pojedynku zawodniczka zdołała ugrać tylko dwa gemy.

W tym spotkaniu idę w stronę młodszej zawodniczki gospodarzy dla której na pewno jest to wielka szansa na zwycięstwo przeciwko nieogranej jeszcze Gemovic.

Boubaker – Gemovic Typ:1 Kurs: 1.50 Bukmacher: PZBUK

Bouzgarrou – Calinescu

Ostatnim pojedynkiem wśród kobiet będzie bezpośredni mecz pomiędzy Bouzgarrou a Calinescu. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 9:00.

Bouzgarrou to zawodniczka pochodząca z Tunezji. 21-letnia tenisistka w rankingu WTA zajmuje 1207 miejsce. W tym kończącym się już powoli sezonie jedna z gospodyń tego turnieju na swoim koncie ma jedną wygraną i trzy porażki. Wszystkie swoje dotychczasowe spotkania rozegrała na tym turnieju. W ostatnich zawodach zdołała dotrzeć do 1/16 co było jej najlepszym rezultatem w tym roku.

Z drugiej strony mamy Calinescu – zawodniczkę pochodzącą z Francji. 18 – letnia tenisistka ma identyczny bilans spotkań czyli jedna wygraną i trzy porażki. W swoim ostatnim spotkaniu 22 grudnia grała na tych zawodach przegrywając już na samym początku przeciwko rywalce z którą przyjdzie jej się ponownie mierzyć 1-2.

W tym pojedynku uważam, że Bouzgarrou ponownie pokona młodą Francuzkę i zapisze na swoim koncie cenne zwycięstwo.

Bouzgarrou – Calinescu Typ: 1 Kurs: 1.51 Bukmacher: PZBUK

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button