Typy tenisowe na dzień 9 grudnia.

Na środę do zaproponowania mam trzy pojedynki rangi ITF turniej rozgrywany wśród kobiet w Dubai. Tutaj w bezpośrednich starciach zmierzą się: Pattinama kontra Kovinic, Krejcikova kontra Galfi oraz Cocciaretto kontra Cirstea.

Pattinama – Kovinic

Pattinama – zawodniczka pochodząca z Niderlandów. Lesley ma 29 lat i mierzy 172 cm wzrostu. Praworęczna tenisistka w rankingu kobiet zajmuje 178 miejsce. Jej bilans ze wszystkich spotkań z tego roku to zaledwie dziewięć wygranych i piętnaście porażek. Na kortach twardych i na hali łącznie zdołała wygrać siedem spotkań. Tutaj aby zakwalifikować się do turnieju głównego musiała przebrnąć przez kwalifikację. W pierwszym pojedynku wygrała przeciwko Stokke natomiast już w drugim meczu przegrała z Frech. Jednakże los się do niej uśmiechnął i mimo tej porażki dostała dziką kartę, która umożliwia grę w turnieju głównym. W pierwszej rundzie niespodziewanie pokonała Burrage 2-0.

Jej przeciwniczką będzie Kovinic – zawodniczka pochodząca z Montenegro. Danka ma 26 lat i 169 cm wzrostu. W rankingu WTA zajmuje 77 miejsce. W całej karierze na swoim koncie ma rozegrane trzy finały, które niestety dla niej okazały się porażkami. Czarnogórka grywa również w deblach, gdzie radzi sobie bardzo dobrze. W tym roku jej bilans ze wszystkich spotkań to 20 wygranych i 9 porażek. Na kortach twardych w tym sezonie ma 14 wygranych i 6 porażek. W swoim ostatnim turnieju rozgrywanym w French Open odpadła już na samym początku doznając porażki przeciwko Azarence. W swojej całej karierze występowała tutaj na zawodach dwukrotnie i za każdym razem swoją przygodę kończyła w pierwszej rundzie. Teraz jest inaczej bowiem w pierwszym swoim pojedynku wyeliminowała Cristian zwyciężając bardzo łatwo 2-0.

Darmowe bonusy bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Po tych dwóch pojedynkach na tym turnieju jakie rozegrały obie panie faworytką i to zdecydowaną w tym starciu będzie Kovinic, która jest od swojej rywalki lepsza przynajmniej o jeden poziom. Nie wyobrażam sobie porażki Danki z Pattinama, która mimo iz pokonała Burrage to nadal dla mnie jest bardzo słaba.

Pattinama – Kovinic Typ: 2 Kurs: 1.31 Bukmacher: Fortuna

Krejcikova – Galfi

Krejcikova – zawodniczka pochodząca z Czech. Barbora ma 24 lata i mierzy 178 cm wzrostu. Praworęczna tenisistka w rankingu WTA zajmuje 65 miejsce. Jej bilans wszystkich spotkań w bieżącym roku to 37 wygranych i 13 porażek. Od samego początku sezonu niezwykle utalentowana Czeszka gra znakomicie co odzwierciedlają osiągane przez nią wyniki. Szkoła Czeszka tenisa słynie z niezwykle utalentowanych trenerów, którzy wynajdują taki perełki jak Krejcikova i szlifują diamenty. Barbora ma wszystko aby móc mierzyć się z najlepszymi a jej największym atutem jest bardzo dobra technika. Na tym turnieju w swoim pierwszym pojedynku rozgromiła Golubic 2-0 tym samym oddając rywalce zaledwie trzy gemy.

Jej przeciwniczką będzie Galfi – zawodniczka pochodząca z Węgier. 22-letnia tenisistka mierzy 178 cm wzrostu i jest zawodniczką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 222 miejsce. W tym sezonie jej ogólny bilans spotkań to 17 wygranych i 8 porażek. Na kortach twardych ma 3-3. Dalma na tym turnieju występowała już cztery razy i jej najlepszym wynikiem było trzykrotne dotarcie do 1/16. W tym roku w pierwszej rundzie pokonała Dagan 2-0.

Dla mnie jest to pojedynek „Dawida z Goliatem”. Galfi pewnie znowu skończy na 1/16 bo nie wyobrażam sobie jej zwycięstwa ze znakomicie grającą Krejcikova, która dla mnie jest tutaj faworytką do wygrania całego turnieju.

Krejcikova – Galfi Typ: Under 19,5 gemów Kurs: 1.84 Bukmacher: Fortuna

Cocciaretto – Cirstea

Cocciaretto to włoska tenisistka, reprezentantka kraju w Pucharze Federacji. W przeciągu swojej kariery zwyciężyła w czterech singlowych i jednym deblowym turnieju rangi ITF. Najwyżej w rankingu WTA była sklasyfikowana na 167. miejscu w singlu (18 listopada 2019) oraz na 416. miejscu w deblu (30 września 2019).

Młoda 19-letnia zawodniczka to wielki Włoski talent. W tym sezonie jej bilans ze wszystkich nawierzchni to 22 wygrane i 12 porażek. Do tego turnieju musiała przebrnąć przez kwalifikację, gdzie pokonała bardzo pewnie Shapatava oraz Mihalikova. W pierwszej rundzie pokonała zgodnie z planem Paolini 2-1.

Jej przeciwniczką będzie Cirstea – zawodniczka pochodząca z Rumunii. Doświadczona 30-letnia zawodniczka mierzy 176 cm wzrostu i jest tenisistką praworęczną. W rankingu WTA zajmuje 86 miejsce. Jej bilans w bieżącym sezonie ze wszystkich nawierzchni to 11 wygranych i 10 porażek. Na kortach twardych ma 11-8. W pierwszej rundzie tego turnieju bardzo szybko i pewnie wyeliminowała Blinkova 2-0. W całym spotkaniu oddała tylko trzy gemy rywalce.

W tym starciu mamy do czynienia doświadczenia przeciwko młodości. Osobiście uważam, że Cocciaretto nie jest jeszcze gotowa na poziom Cirstey, która znakomicie weszła w ten turniej. Właśnie w takich spotkaniach doświadczenie i ogranie na kortach z najlepszymi robi swoje. Spodziewam się wygranej Rumunki.

Cirstea – Cocciaretto Typ:1 Kurs: 1.44 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Tenis typy bukmacherskie

Back to top button